פופים – למה צריך אותם?

פופים - למה צריך אותם?

בתחילת שנות השמונים של המאה העשרים ואחת, נחתו על הייקום כמו רעם ביום בהיר: מעין שקים גדולים עשויים בד נעים, ממולאים באורז, בשעועית או בקלקר. השקים המוזרים נועדו לישיבה והם הגיעו לעולם מיפן הרחוקה, שם הם ידועים כפריט לבית, בשם סאקו. הצרפתיים כינו את הפריט כ"פוף" בשל הרחש הקל שהוא משמיע בעת השימוש – מה שאומץ מיד על ידי ישראלים שהציבו בכול מקום בבית פוף אחד לפחות! לנוחות הדיירים.

הפוף במקור תוכנן ועוצב כבר בסוף שנו ה60 של המאה העשרים והפך לאלמנט חובה בכול בית מעוצב. כמו גם בחדרי אומנות ומוזיקה, בחדרי טלוויזיה, בחדרי ילדים ובכל מקום בו רצו להרגיש תחושה נעימה וביתית.

כיום, לקראת סוף שנת 2019 הופכים הפופים לאמצעי נוח ו"מסאט" עבור מי שרוצה לעצב בית או דירה, בעוד שבדים כמו כותנה, קנבס, בדים דמויי עור ושאר טקסטורות: הופכים את הפוף המוכר לחדיש ושימושי.

למה צריך פופים?

זה נכון, כל דייר יכול להסתדר עם ספה אחת או כורסא ראויה שתוצב בסלון או בחדרים אחרים. מלבד זאת, מרבית בעלי הבתים בוחרים במערכות ישיבה על מנת לצפות בטלוויזיה, כדי לבלות זמן עם חברים בוני משפחה ובכלל: כדי להעביר את החיים בכיף!

עם זאת כדי לגוון את המנח בו יושבים כמו גם לאפשר אופציות אחרות לישיבה ואמצעי שאינו יקר ונוח להזזה בחדרים שונים – רבים בוחרים את הפופים המדליקים שהופכים גמישים ומותאמים אישית לכל חלל בבית וגם פופים לחצר שמוסיפים נוחות ועיצוב.

כמה חדרים ומרחבים בהם כדאי להציב פוף

את הסאקו היפניים אפשר להציב בכול מקום ולבחור בגדלים שונים, בעוד שיש פופים לילדים/לתינוקות/לבני נוער ומבוגרים. את הפוף אפשר להציב בחדר הטלוויזיה, בחדרי ילדים ותינוקות, בגני ילדים ובמתנ"סים, ובמקומות בהם עורכים סדנאות, כמו בחדרי מוזיקה, ובשאר חללים בהם רוצים להרגיש נוח. ה

התחושה הרכה והנעימה והקלות של ההושבה והתזוזה: כולם מאפשרים שימוש בסוג של פוף כורסה שמתאימה לגוף וגם מאפשרת יציבה נוחה יותר ומקסימום ניצול של מקום בחללים שאינן גדולים במיוחד.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »