פארק בבלי, פרויקט שאין שני לו בארץ

הדבר שמוביל רבים כל כך לחשוב ולרצות להיות חלק מהדבר הזה שנקרא 'פארק בבלי' הוא ללא כל ספק העובדה כי מדובר על מה שהוא המקום בו ניתן למצוא את השילוב שאי אפשר למצוא פשוט בשום מקום בארץ. את החיבור הזה שבין החיים האורבניים, הסואנים והמלאים ומנגד, פסטורליה ירוקה, כלים שמאפיינים בתי יוקרה ובעיקר, את היכולת לתת טאצ' אישי מקורי לכל הדבר הזה שמגדיר מחדש את המושג בית.

שכן הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות כיצד, בייחוד בארץ, בנייני המגורים מלווים באיזו דלות מסוימת. הסיבה לכך היא שהבניינים של תל אביב, כמו ערים אחרות רבות בארץ, נבנו בעיקרן בשנות החמישים. מה שהיום הוא כמובן צורה מיושנת מאוד לבניית מבנים וכזו שלא מתאימה לעידן החדש, הסוער, בו אנחנו חיים היום. פארק בבלי למעשה, יותר מכל מגדל יוקרה אחר, נועד כדי לשרת את הדיירים החדשים שבו בצורה הטובה ביותר.

פארק בבלי משרת את הצרכים שלכם

מחפשים דירה במראה כזה או אחר? מחפשים דירה לה שני מפלסים או מפלס אחד? כל אחד מהצרכים הללו יכול לקבל מענה מקצועי ומעולה. זאת על ידי בחינה מדוקדקת של הצרכים של הלקוחות והתאמה של אלו לדירות השונות במגדל היוקרה.

שכן המטרה הייתה לאפשר לכל מי שמעוניין בכך, לגור אמנם בתל אביב אבל להרגיש שהוא חי בלב ניו יורק. ניו יורק, בירת העולם העיסקי, המלאה בפונקציות נוחות שמאפשרות לכל אחד להרגיש נוח, כל זה בלב הנקודה אולי הנחשקת ביותר בתל אביב.

פארק בבלי הוא למי שרוצים הכל גם וגם

פארק בבלי נועד למי שמעוניינים גם וגם. גם לגור בשכונה פסטורלית וגם ליהנות מהיתרונות של הלוקיישן הצמוד לעיר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »