כל היתרונות של ברז נשלף למטבח

כל היתרונות של ברז נשלף למטבח

הרבה אנשים שמחפשים איך להפוך את המטבח שלהם למקום המושלם להכנה של אוכל בוחרים להתקין ברז נשלף למטבח שיביא איתו את כל היתרונות של ברז עם יכולת שליפה. קיימים סוגים וסגנונות רבים של ברזים והתקני מים למטבח. מי שבוחר להתקין ברז נשלף במטבח עושה זאת משיקולי היתרונות שבברז זה. אם כבר משקיעים כל כך הרבה כסף במטבח איכותי ומושלם, למה שלא להקפיד לבחור עבורו את הברז שגם יהיה הכי נוח וגם יהיה בעל הפונקציונאליות הרבה ביותר? נראה שדווקא ברז נשלף למטבח עונה על הקריאות הללו.

מה זה ברז נשלף ומה טוב בו

ברז נשלף למטבח הוא ברז שהראש שלו, הפתח ממנו יוצאים המים, ניתן לשליפה והארכה. זה מאפשר למעשה להזרים מים למקומות מחוץ לכיור כמו באמצעות צינור השקיה. מתכנני ברזים הבינו את הצורך שיש בהתקן כזה – לפעמים אנו מנסים למלא דלי במים מתוך הכיור אך אין אפשרות להכניס את הדלי מפאת גודלו ומפאת מגבלת המקום של הכיור. לכן ברז נשלף למעשה מאפשר למלא את הדלי באמצעות הצינור שנוצר משליפת הברז מבלי להכניס את הדלי פנימה לכיור.

אפשרויות שימוש נוספות בברז 

בדרך כלל ברזים נשלפים מגיעים כשראש השפופרת מחובר מעין כפתור מכאני עשוי גומי שבלחיצה עליו מפעיל מנגנון לשינוי צורת זרם המים. בדרך כלל יש שני מצבי זרימה, האחד זרימה דקה אך חזקה והשנייה זרימה רכה יותר. התקנים נוספים שיש לכמה סוגי ברזים זה מסגרת הברזל שמלופפת סביב הצינור והשפופרת. וודאו כי הברז שאתם קונים מתאים לכיור שלכם. בחרו ברז באתר ביג דיל דונטלו קרמיקה שיתאים גם מבחינת העיצוב והסגנון לחדר המטבח, לקבלת חווית שהות מושלמת. לפעמים הפרטים הקטנים עושים את ההבדל, ובמקומות חשובים בבית כמו המטבח ממש רואים את זה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?