כל היתרונות בארונות רחף

ארון הזזה

האבולוציה של הארונות מגיעה לשיאה עם ארונות רחף. אלה לא סתם ארונות הזזה, שמהווים בפני עצמם שדרוג עצום לעומת ארונות פתיחה וותיקים. הכל בארונות הרחף הללו טוב יותר, כך שאין ספק שגם אתם תמצאו בפנים הרבה מאוד יתרונות. 

מנגנון אידיאלי להזזה 

בארונות הרחף מותקן מנגנון אידיאלי להזזה, מושלם גם להזזת דלתות מסיביות ובעלות נוכחות. מנגנון מסוג זה הופך את הדלתות לקלילות משקל, גם כשהן למעשה כבדות למדי. פשוט נוח. 

אפשר לבחור דלתות מיוחדות במינן 

יתרון נפלא בארון רחף הינו האפשרות לבחור מגוון רחב של דלתות, לרבות כאלה שמיוצרות מחומרים מפתיעים. לדוגמא, דלתות מזכוכית מיוחדת, שמקנה אופי ויופי מדהימים. בנוסף, אלה דלתות שמשקפות את האור ומגדילות את החדר מבחינה חזותית. ניתן לבחור עיצובים אחרים לחלוטין, עם הדפסים רצויים ודוגמאות שיתאימו לעיצוב אדריכלי ולהעדפות שלכם. 

חיסכון עצום במקום 

ארון רחף יכול להתאים לכל מקום. הוא גם מקנה חיסכון עצום בספייס ובשטח. לא צריך ידיות, לא צריך צירים משום סוג. אפשר להתקין אותו גם כפתרון לנישות, בחדרים קטנים או בחללים מאוד גדולים. 

מנגנון מיוחד לטריקה שקטה 

בארונות רחף ראויים לשמם מותקן מנגנון ייעודי לטריקה שקטה. מנגנון זה מונע מהדלת להיטרק ויש לכך יתרונות נלווים. קודם כל, לא מרגישים איך הלב קופץ עם כל סגירה של הדלת. נהנים משקט ושלווה. בנוסף, מנגנון לטריקה שקטה שומר על שלימות הארון ושומר תמיד על מראהו החדש והיפה. 

להלביש את הטלוויזיה לתוך הארון 

הגמישות העיצובית של ארונות הרחף כמעט אין סופית. צורה מאוד פופולרית של עיצוב מיוחד לדוגמא – "הלבשת" הטלוויזיה לתוך הארון. כאשר הארון הזזה בחדר השינה מותקן בצבעים שאתם אוהבים, עם מנגנון רחף ועם הטלוויזיה מקובעת בדלת המרהיבה, התוצאות יוצאות מן הכלל. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »