הכול על תהליך ייצור פרופילים לגבס

1925658-min

אם אתם צריכים לעשות שיפוץ בבית שלכם או שנזקקתם להנמכת תקרה מגבס, בוודאי שמעתם את המונח פרופילים לגבס

כיום, עושים הרבה דברים עם גבס. אתם יכולים לחלק חדרים, ליצור תקרה מעוצבת, לבנות בבנייה קלה חדרים נוספים. מגוון רחב של שימושים.

הסיבה שהגבס הוא כל כך פופולרי זה בגלל החוזק שלו והדיוק שבו אפשר להתנהל אתו. אתם צריכים חתיכת גבס בצורה מסוימת? אין בעיה אפשר לחתוך בדיוק כמו שאתם רוצים.

הגבס הוא גם חומר זול יחסית ולכן, בענף הבנייה הוא תופס מאוד. כמובן שלא מדובר על שימוש בגבס בבניית בתים או בניינים למרות שגם שם יש חלקים שצריכים גבס אולם לא ברמת הבנייה. 

מה שמחזיק את הגבס זה כמובן פרופילים. פרופילים אלו בעצם טסי אלומיניום שתומכים בגבס בהתאם למבנה שאתם רוצים להקים. 

אז מה הם הפרופילים לגבס? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ייצור פרופילים לגבס:

כדי לייצר פרופילים לגבס יש להתחשב כמובן בצרכי המבנה שלכם. באופן סטנדרטי כאשר אתם משתמשים בגבס למשל כדי לבנות קיר, בין לוח גבס אחד לאחר אמור להיות פרופיל. פרופיל הוא בעצם עמוד אלומיניום שאליו קודחים בורג שננעץ בגבס. עושים את זה לאורך העמוד כמה פעמים כדי שהגבס יהיה יציב. 

בנוסף, בתחתית אמור לשבת עוד פרופיל שתופס את הגבס מלמטה וכן יש מסגרת מלמעלה שאמורה לתפוס את הגבס על ידי חיזוק בברגים לכל אורך הגבס. 

את הפרופילים לגבס מייצרים במפעלים שמייצרים מתכות לתעשייה ופרופילים לגבס אלו אחד המוצרים המבוקשים ביותר. 

לסיכום וסיום, אם אתם רוצים לבנות, לשפץ עם גבס, כנראה שתפגשו את הפרופילים בדרך. חשוב לוודא שאתם קונים סוג איכותי שיחזיק את הגבס היטב. מידע נוסף באתר https://www.profirol.co.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?