על החשיבות שברכישת שקעים איכותיים

שקעים חשמליים אולי נראים כמו אביזר פשוט למדי, אולם חשיבותם רבה. נציג כמה הסברים לכך שכאשר מתקינים שקע חדש לחלוטין או כאשר מחליפים אחד ישן, מוטב לרכוש שקעים איכותיים ולא להתפשר. 

שקע נחות מהווה סכנה 

לעומת שקעים איכותיים, שקעים נחותים מהווים סכנה. במידה ורוכשים אותם ממקור לא אמין, הם עלולים להעלות את הסיכוי להתפחמות השקע. שקעים חרוכים עלולים לגרום חלילה לשריפה. כאשר בוחרים איכות גבוהה, הרי שבקרת האיכות תפקידה להבטיח שקע בטוח לשימוש. 

רכשו מפסקים ושקעים בלי לצאת מהבית >>>

איכותיים – לא מתרופפים 

שקע רופף יכול להיווצר כתוצאה מהתקנה לא טובה, כתוצאה משקע לא איכותי או משילוב בין השניים. בהתקנה, תמיד צריך להקפיד על שני דברים: גם חיבור מקצועי על ידי חשמלאי מוסמך וגם שקעים איכותיים, עדיף כאלה שאתם בחרתם בעצמכם. כאשר הם איכותיים, הם צמודים לקיר ולא מתרופפים. התרופפות של שקע יכולה להיות מסוכנת ולהגדיל את הסיכוי לקצר חשמלי או חלילה להתחשמלות. זה המקום להזכיר שאם לא ביצעתם זמן רב בדיקת הארקה בבית, גם לכך יש חשיבות. 

איכות ששומרת על מכשירי החשמל היקרים 

אתם מחברים לחשמל את מכשירי החשמל היקרים שלכם. אל השקע אתם מחברים מחשבים ניידים. אל השקע מחברים מכשירים סלולריים. משם מגיע הזרם החשמלי הנדרש אל המקרר החשמלי, מכונת הכביסה, הטלוויזיה וכל היתר. אם חוסכים בעניין זה ולא בוחרים שקעים איכותיים, אתם מסכנים לא רק את בני הבית אלא גם את מכשירי החשמל. מערכת חשמל ביתית מתוחזקת היטב בשילוב שקעים באיכות גבוהה שומרים עליכם, על בטיחות בבית ועל כל מכשירי החשמל היקרים שלכם. 

לסיכום, שקע חשמלי מאיכות גבוהה מקטין את הסיכוי לקצר, לא מתרופף בנקל, הוא בטיחותי בהרבה ולא כדאי להתפשר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »