5 טיפים לשמירה על הארון

5 טיפים לשמירה על הארון

היום ניתן למצוא בכל בית לפחות ארון אחד, כאשר ברוב המקרים מדובר על 2 – 3 ארונות לפחות. למעשה, נהוג כי בכל חדר יהיה ארון, היות וישנה נטייה לאגור בגדים, מצעים, שמיכות וחפצים שונים, ולכן יש צורך במקום אחסון מתאים עבורם. הארון מהווה את האופציה הפופולארית ביותר, היות והוא גדול, נוח לשימוש ונוטה להגיע במגוון עצום של צורות, צבעים ודגמים שונים. כל אחד יכול לבחור את הארון האידיאלי ביותר עבור הצרכים שלו, תוך כדי התחשבות בפרמטרים שונים כגון גודל, עיצוב, מחיר ואיכות. אומנם כולם מבינים כי האיכות חשובה, היות ואף אחד לא היה רוצה להחליף ארון אחת לשנה או להידרש לשירות של תיקון ארון הזזה, אך עדיין אנשים רבים מנסים לחסוך בכסף ולרכוש לעצמם ארון זול יותר ופחות איכותי. כתוצאה מכך, רבים מהם מתמודדים עם לא מעט בעיות ותקלות שונות, החל מדלתות תקועות ועד למסילות עקומות.

טיפים לשמירה על הארון – מומלץ ליישם בשטח

קודם כל, הטיפ הראשון והחשוב ביותר, הוא להשקיע בארון איכותי ועמיד. זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם ארון ברמה גבוהה, אשר יוכל לשמש אתכם לאורך השנים מבלי החשש שיידרש תיקון ארון. ארון שעשוי מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובעל המנגנונים המקצועיים ביותר, יצליח להחזיק מעמד לאורך שנים. מעבר לכך, חשוב כמובן לתחזק את הארון באופן שוטף, באמצעות שימון הצירים שלו ומניעת עומס יתר. שימון הצירים יבטיח דלתות שקטות יותר וימנע מצב של חריקות. עומס יתר של חפצים בארון, עלול לגרום למדפים להתעקם וליפול. לכן חשוב לסדר את הארון בצורה נבונה, תוך כדי התחשבות במשקל המקסימלי על כל מדף וכמובן סידור החפצים בעומק הארון. בנוסף לכך, חשוב להקפיד לנקות את הארון, על מנת למנוע מצב של לכלכוך ואבק שנדבק למסילות וסותם את המעבר של דלתות ההזזה. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »