כל מה שחשוב לדעת על חיפוי אלומיניום

חיפוי אלומיניום

אנחנו מאמינים שראיתם חיפויי אלומיניום בהרבה בתים. תהליך החיפוי, מתייחס לחיפוי של חומרים חדירים למים, כמו עץ בשכבה דקה של אלומיניום. אלומיניום זה, מונע מלחות מלבוא במגע עם עץ גולמי ולגרום לטחב, עובש וריקבון.

כל מה שחשוב לדעת על חיפוי אלומיניום 

לפני שחיפוי אלומיניום היה זמין, רוב הבתים הסתמכו על צבע ואיטום חיצוני באיכות גבוהה כדי לאטום את הבית מפני פגעי מזג האוויר. עם זאת, אפילו הצבע והאיטום הטובים ביותר, דורשים, גם היום, תחזוקה שוטפת. 

חיפוי אלומיניום למבנים, דורש לא יותר מבדיקה תקופתית ושטיפה מדי פעם, כדי לספק מראה חיצוני אטרקטיבי ופריך. את זאת, יוכלו לעשות עבורכם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון בלבד.

איך עובד תהליך החיפוי? 

חיפוי, הוא תהליך של כיסוי רכיב מסוים בבית בחומר הנקרא אלומיניום. הוא נמכר, בדרך כלל, בגלילים בגודל 24 אינץ'. סליל הגזרה, משמש למעשה לכל חיפוי אלומיניום מכיוון שהוא זול יחסית, פשוט לעבודה ומגיע בכמה צבעים ומרקמים שונים. 

גרסאות מסוימות של סליל הקישוט הן הפיכות, כלומר האלומיניום, יהיה בצבע לבן או בצבע שקד בצד אחד וצבע מנוגד בצד השני. הסליל הקיצוץ הטיפוסי, יהיה שטוח וחלק לחלוטין. לעומת זאת, סליל עיטור PVC (פוליויניל כלוריד), בדרך כלל, הוא אינו הפיך מכיוון שהוא מכיל שתיים או שלוש שכבות, אחת מהן במרקם עץ. 

מתי ניתן להשתמש בחיפוי אלומיניום? 

ניתן להשתמש בחיפוי אלומיניום לכיסוי רוב האזורים הבעייתיים וניתן לעצבו באמצעות מכונה הנקראת בלם. בלם, בעצם, מכופף את הקצוות החדים לתוך האלומיניום ויוצר מעטפת חיצונית שמותקנת לאחר מכן ישירות על הבית באמצעות מסמרים, ראו באתר יור לינק. מכונות אלו, זמינים בגדלים שונים ואיש המקצוע יכווין אתכם למומלץ בעיניו.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »