מה אתם יודעים על הביוב שלכם?

ביוב

רובנו, די בצדק לא מקדישים מחשבה יתרה לביוב הביתי או הציבורי. צינורות נסתרים, פתח ניקוז וריחות לא נעימים הם חלק ממערכת מורכבת ומסורבלת שמחייבת אחזקה ותחזוקה שוטפת ובמרבית המקרים ניזכר בה בעת תקלה, סתימה או פיצוץ בצינור. תפקידו המרכזי של הביוב הוא לנקז את השפכים ולהוביל אולם ליעדם. כל שנה מייצרים תושבי ישראל כמות אדירה של 490 מיליון קוב של ביוב והמערכות הביתית מחוברות למערכת הביוב המרכזית שמי שאחראית עליה היא הרשות המקומית.

מה עושים כשמשאבת הביוב לא עובדת?

סימנים לכך יהיו ריח רע, ניקוד לא יעיל של השפכים או סתימות ועומס על המערכת. הבשורה הרעה היא שזה באמת לא נעים אבל הבשורה הטובה היא שיש מי שיכול לעזור לכם. דודי משאבות מים מציעה שירות של תיקון משאבות 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע עם מענה מקצועי ויעיל.

תיקון משאבות ביוב – תקלות שדורשות תיקון מידי

יש תקלות שלא ניתן לחכות איתן, כמו למשל תקלות במערכת הביוב או באופן ספציפי תקלות במשאבת הביוב. תיקון משאבת ביוב יש לבצע מידית ללא דיחוי ולכן חשוב לפנות לחברה שמציעה שירות זמין אבל גם מקצועי.

החשיבות של טיהור שפכים טמונה ביכולת להרחיק את הזיהום, אולם כשיש תקלות בחלקים במערכת כמו למשל  במשאבות, חשוב לבצע תיקון משאבות ביוב מידית כדי להימנע מיצירת נזק ארוך טווח וכמובן להימנע מהריח שמציף את סביבת המגורים.

משאבות ביוב בכל מקום ומכל עבר

משאבות ביוב ניתן למצוא במבני מגורים, בבתי עסק, בתעשייה ובענפי חקלאות שונים. תיקון משאבות ביוב מהיר וזמין מאפשר לכם חזרה מהירה לשגרה ותוכלו לשכוח מהמערכת שכולם אוהבים לא לחשוב עליה בימי שגרה.

מקצוענות היא שם המשחק שלנו

קבוצת דודי משאבות מים מציעה שירות תיקון משאבות ביוב מקצועי ומהיר שזמין לאל אורך שעות היום ובמשך שבעה ימים בשבוע. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף על שירותים נלווים שישמרו על מערכת הביוב שלכם נקיה ותקינה. בזכות הציוד המתקדם אנחנו לא רק מתקנים את המערכת הקיימת אלא גן מוודאים שהציוד הנוסף נשמר ומבצעים בדיקות תקופתיות כדי להימנע מתקלות חוזרות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »