מדבקות לזכוכית לעסק

מדבקות לזכוכית לעסק

מהן מדבקות זכוכית לעסק? הכירו את המוצר שיפטור אתכם מסנוור ויחסום כניסת חום לעסק ללא שימוש בחשמל. המדבקה מבוססת על פיגמנטציה קלה ביותר של צבע. מבחינתכם, כמשתמשים, החלון נעשה מעט יותר כהה, אבל כשתתבוננו בחלון מבחוץ תיווכחו לראות שהזגוגית אימצה צבע חדש. לכן, אנו ממליצים לבחור מדבקות זכוכית לעסק בהתאם לצבעים השולטים במרחב כדי ליצור את תבנית העיצוב החיצונית המרשימה ביותר. ומהם היתרונות של מדבקות זכוכית לעסק?

הסוף לסנוור – אפשר לשבת ליד החלון ביולי אוגוסט ללא ספיגת קרינת UV

ציפוי אנטי סאן המהווה מדבקת זכוכית מאפשר ליושבי בית העסק לעבוד בשגרה נוחה ובטוחה ללא כניסת קרינת שמש מסנוורת. עם מדבקות זכוכית לעסק, שטחים בהם ישנם חלונות הופכים ממטרד למקום הכי מבוקש במבנה. גם נהנים מנוף יפה וגם נמנעים מסנוור כמעט לחלוטין. המדבקה פשוט תאפשר לכם חלון ברמה אחרת המנגיש הגנה מקסימלית לכל מי שמתבונן דרכו.

הימנעות מכניסת חום עודפת ושמירה על טמפרטורת חדר תקינה

סגולה נוספת של מדבקות לזכוכית לעסק היא הימנעות בפועל מכניסת חום. בכך שזו מדבקה למניעת כניסת אור מסנוור, היא מונעת מקרני השמש להפיץ חום בתוך המבנה והתוצאה היא שמירה על טמפרטורה קבועה גם כשזו בחוץ במגמת עלייה. עם מדבקות לזכוכית לעסק אתם מגנים על הזכוכית גם של החלונות וגם של קירות ודלתות בלגיות מזכוכית ומונעים מהם להפוך למשטחים מפיצי חום ללא בקרה.

התקנה על ידי מומחים למדבקות לזכוכית

הדבקת מדבקות הגנה על משטח זכוכית זו לא משימה קלה, בוודאי לא כאשר מדובר על משטח גדול המצריך הגנה אשר נפרסת על גבי כל אורכו ורוחבו. לכן, מדבקות לזכוכית לעסק מצריכות יד מקצועית בהתקנה. היתרון הוא שמדובר בהשקעה חד פעמית. המוצר לא מצריך תחזוקה שוטפת והוא גם מסנן לכלוך ואבק המגיעים לחלון. לכן, המוצר הזה יישאר עמיד לשנים רבות ללא סנוור וכניסת חום, תוך דאגה לחלון בעל מראה מבריק לאורך כל תקופת השימוש.

הכנת להדבקת מדבקת אנטי סאן

מדבקות לזכוכית לעסק מודבקות על זכוכיות נקיות בלבד, ולכן טרם ההתקנה ייעשה ניקיון עם מטלית מיקרופייבר ייעודית למירוק זכוכיות. כאשר האבק יוסר וניכר יהיה שיש לכם משטח זכוכית חלק – תודבק המדבקה. מרגע זה תוכלו ליהנות מחוסר סנוור, אי כניסת חום עודף ועמידות מאבק על החלון.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »