טיפים לאיטום גגות

חומר איטום לגג

תחום האיטום נחשב למאתגר ומורכב. כדי לשמור על המבנה אטום מפני מים יש לבצע עבודת איטום יסודית ומקצועית. רק כך ניתן להשיג את ההישג הרצוי שאכן יספק עמידות מלאה למבנה וימנע חדירה של מים לתקרה ולקירות. להלן מספר טיפים שיוכלו להועיל לכם בעניין זה.

טיפים שיוכלו להועיל גם לכם

  • היות ומדובר על תחום רגיש מאוד שחשוב מאוד להשקיע בו כדאי לברר היטב על איש מקצוע מתאים שיוכל לספק את העבודה הנדרשת. לא כל איש מקצוע שמספר על עצמו שהוא מומחה בתחום האיטום אכן יוכל לספק את העבודה האיכותית אותה אתם צריכים. כמו כן לא כל שיפוצניק או חאפר מסוגל לענות על הצורך. חובה לברר היטב ולבחור איש מקצוע בעל מומחיות בתחום ספציפי זה.
  • לקראת האיטום יש להכין את הגג לעבודה. מה זה אומר? שיש לנקות את השטח ולפנות במידת האפשר את כל מה שקיים ומונח על הגג. בין אם מדובר על דודי שמש וקולטים, על אנטנות וכדומה – במקרה וניתן לפנות מה טוב. כאשר הגג חשוף ניתן לבצע את העבודה בצורה יעילה.
  • לקראת ביצוע העבודה כדאי לשמוע מאיש המקצוע על התהליך אותו הוא עומד לבצע. יש לברר כיצד הוא מתמודד עם הדודים אם קיימים, וכיצד הוא משיג את המטרה הרצויה – איטום מלא.
  • חשוב לשים לב שיש בשוק מגוון רחב מאוד של חומרי איטום. יש חומרים מעולים שמצטיינים בתוצאה עמידה לעומת חומרים ברמה בינונית או נמוכה. אך אין חומר אחד שהוא זה שמומלץ לכל שימוש או מטרה, כיוון שלכל שימוש או מטרה יש לבחור את החומר המסוים שהוא זה שמתאים. אותו חומר גלם עשוי להיות מעולה עבור מטרה מסוימת, אך גרוע במידה ועושים בו שימוש למטרה לא מתאימה.
  • לכל חומר איטום  לגג יש הוראות יישום מסוימות שיש לבצע את האיטום על פיהן. חשוב כמובן לקרוא אותם היטב ולבצע את האיטום על פי ההוראות הללו. כדאי לשמוע מאיש המקצוע כי אכן כך הוא עושה.

איטום מקצועי בחומרי איטום יעילים יוכיחו את עצמם לאורך תקופה ארוכה של אטימה מלאה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »