איך תעצבו את חדר השינה המושלם?

בסיס מיטה מעץ מלא

חולמים על חדר שינה מעוצב כמו בקטלוגים? לשדרג את המראה וליצור אווירה נעימה ומיוחדת אצלכם בבית? בואו וקבלו כמה רעיונות מוצלחים שיוכלו לענות על הצורך שלכם ולאפשר לכם להיות מרוצים מחדר שינה מעוצב על פי הטעם האישי שלכם. והבשורה היא שלא תמיד העיצוב הזה אמור להיות כרוך בהוצאות כספיות גדולות. כן, ניתן לעצב את חדר השינה. לשדרג את המראה שלו ולתת לו גימור מיוחד ללא השקעה עצומה.

כך תעצבו את חדר השינה שלכם

תאורה – חשוב מאוד לבחור אמצעי תאורה מתאימים כדי לעצב את חדר השינה המושלם שלכם. נברשת מיוחדת, נורות מעניינות, מנורות עומדות או כל גוף תאורה מעוצב אחר יוכל לתת לחדר השינה שלכם את הסגנון ואת האווירה אותה אתם רוצים.

מדבקות קיר – באמצעות מדבקות קיר ניתן לעצב את החדר ולשדרג את המראה שלו פלאים. כן, מדבקת קיר לא חייבת למרוח לכם דובי עצום ממדים או חיות מחייכות על הקיר. גם לחדר השינה יש מגוון דגמים של מדבקות קיר מעוצבות  ואף טפטים שישדרגו את המראה. ניתן להדביק עיצובים גיאומטריים, תמונות נוף, טקסטורות שונות ועוד.

מצעים – המצעים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב חדר השינה. יש מגוון רחב של סגנונות ועיצובים אשר משרים על החדר את האווירה הרצויה. ניתן לגוון ולבחור סוגים שונים של מצעים אשר בכל החלפה ישנו את מראה החדר וירעננו אותו בצורה מורגשת.

מראות – מראה מעוצבת היא חלק בלתי נפרד מכל חדר שינה מעוצב. ניתן לשלב את המראה בארון או לתלות על הדלת. כמו כן ניתן לתלות מראה על הקיר או מעל שידת האיפור. מראה יוצרת אשליה של גודל ומרחב ונותנת לכם תחושה של שטח גדול יותר גם אם החדר צפוף למדי.

פריטי נוי – פריטי נוי יעשו את העבודה שלהם ויתרמו את חלקם לעיצוב החדר. ניתן להניח על מדפים, לקבע על הקיר או לתלות – התוצאה עשויה להיות נפלאה במידה והצלחתם לבחור אלמנטים מתאימים שמוצאים חן בעיניכם.

ראש מיטה – ראש המיטה שלכם הוא פריט עיצובי לכל דבר. ניתן לבחור ראשי מיטה מעוצבים בסגנונות שונים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »